Naprawa Komputerów Katowice

Naprawa komputerów w Katowicach – jesteśmy gotowi pomóc w każdej kwestii dotyczącej usterki komputera. Jeżeli zepsuł się ci komputer – nie musisz długo czekać. Usuniemy wszelkie usterki i zwrócimy ci twój komputer stacjonarny lub laptop w pełni działający. Naprawiamy komputery wszystkich marek i modeli z systemem Windows. Naprawiamy także usterki w komputerach APPLE.

Codziennie coraz więcej wirusów, programów szpiegujących, trojanów napada na komputer. Możemy wyczyścić twój komputer ze wszystkich takich programów, zainstalować program antywirusowy oraz poradzić, w jaki sposób można uniknąć takich problemów w przyszłości.

Pracujemy szybko i staramy się przybyć do klienta tego samego dnia. Najczęściej naprawa komputera nie trwa dłużej niż dwie godziny. W innym wypadku, oszczędzając twój czas, możemy zabrać komputer i zwrócić go już całkowicie naprawiony.

Naprawiamy komputery i przyjeżdżamy do domu w całym mieście. Jeżeli mieszkasz dalej, możemy przyjechać na podstawie odrębnego porozumienia. Nasze ceny naprawy komputerów wahają się od 100 do 300. Nie ma żadnej dodatkowej opłaty za przyjazd do twego domu.

W celu zamówienia majstra należy wypełnić formularz, który jest na dole, lub zatelefonować do nas.